Arama Sonuçları

için arama sonuçları 1-18, toplam 18.

• Kurulum dosyasının bir kısmı inmemiş. Tekrar indirmeyi dene

• Başarılar dilerim arkadaşlar :)

• Okçuya en güzel hangi kuşak gider beyler Şeytan kanatları güzel mi ?

• GunieS Youtube

GunieS - - Youtube Bölümü

Alıntı ,Falcon: “Başarılar... youtube.com/channel/UCBr_iwZr_…AnzFpA?view_as=subscriber Burdan Benim Kanalımada Ulaşabilirsiniz Bu serverde Hertürlü vidio atılcaktır. ” Teşekkürler. Takipe aldım Alıntı ,HZ.SAH: “Başarılar kardeşim, şimdiden bol şans ” Teşekkür ederim Alıntı ,kalkan: “başarılar kardeşim. ” Teşekkürler Alıntı ,Evanescence: “başarılar karışılıklı abone olmaya ne dersin benim linkim konumda mevcut youtube bölümünde .. ” Eyvallah. Takip edeni takip ederim

• GunieS Youtube

GunieS - - Youtube Bölümü

Yaklaşık 8-10 yıldır bu oyunu oynuyorum. Düzenli oynamaya biraz ara vermiştim. Önce TR ' de, sonrada bir çok pvp serverda oynadım. Rüya2 nin ilk serverindada farklı bir nickle oynamıstım. Şimdi Rüya2 2. Servera başlama kararı aldım. Hoş kısa kesitli videolar olucak. Ejder kesimi, cadı, katakomb gibi içeriklere de yer vericem. Taktiklerin bol olduğu bir video olucak. Nasıl kesilmeli, hangi efsun işler, ne takılmalı gibi soruları bu kanalda bulabileceksiniz. Youtube tecrübem var. Edit, montaj olsu…

• 250-300 Toptan 40 İnci - 3 Metal çıkıyor ortalama. 300 TL ye 1100 Ep veriyorlardı sanırım. Zehir 75 EP di diye hatırlıyorum. Yanlışım varsa konunun altında arkadaşlar düzeltir. Edit : 2 EP 1TL ymiş . Ben 3 sanıyordum

• YENİ TASARIM KOSTÜMLER

GunieS - - Öneriler

Rüya2 nin geçen serverdada ilgisi yüksekti. Eminim 2. serverdada bu ilgi alaka bizi bekliyor olacak içiniz rahat olsun :)

• Hoş geldiniz.. Başarılar dilerim :)

• GunieS

GunieS - - Ekran Görüntüleri / Videolar

Alıntı ,Falcon: “Alıntı ,GunieS: “Alıntı ,Falcon: “Alıntı ,GunieS: “Alıntı ,Evanescence: “Videon cok iyi olmuş zamanında bende 113 okçuydum dodurgada bir okçu olarak başarılar dilerim .. ” Teşekkür ederim. Umarım burdada güzel işler çıkarırız. Emek server oynamayı severim. ” Emin ol suana kadar oynadıgın serverleri unutup rüyaya aşık olucaksın şimdiden başarılar ” Alıntı ,Evanescence: “Bence de rüya farklı bi sw ” Aslına bakarsanız geçen seni rüyayı oynamıstım. Ahkam 40 kişi 1 beta çevirdikten 2…

• Alıntı ,Falcon: “Alıntı ,[SGM]LEO: “Alıntı ,TAKUNYACI: “2 tane server acılıyor zaten bu tarihlerde bi tarih vermek bu kadar zor olmaması lazım ay ortalarında dendi hala bekliyoruz ortada hiç bişey yok bu kadar zormu. Mevcut olan files zaten var kafkas ve rüyanın aynı kişiler olduğunu bilmeyen yoktur heralde bi aynı sistemler var denenecek pek bişey olduğunu sanmıyorum zaten yeteri kadar denenmiş oyunlar. Bu kadarda vurdum duymamazlık olmazki ” Çalışmalar bitmediği için net bir tarih vermek zor s…

• GunieS

Alıntı ,Falcon: “Alıntı ,GunieS: “Alıntı ,Evanescence: “Videon cok iyi olmuş zamanında bende 113 okçuydum dodurgada bir okçu olarak başarılar dilerim .. ” Teşekkür ederim. Umarım burdada güzel işler çıkarırız. Emek server oynamayı severim. ” Emin ol suana kadar oynadıgın serverleri unutup rüyaya aşık olucaksın şimdiden başarılar ” Alıntı ,Evanescence: “Bence de rüya farklı bi sw ” Aslına bakarsanız geçen seni rüyayı oynamıstım. Ahkam 40 kişi 1 beta çevirdikten 2 gün sonra ben tek basıma betamı c…

• GunieS

Alıntı ,Evanescence: “Videon cok iyi olmuş zamanında bende 113 okçuydum dodurgada bir okçu olarak başarılar dilerim .. ” Teşekkür ederim. Umarım burdada güzel işler çıkarırız. Emek server oynamayı severim.

• Bugün net bir tarih verilecek..

• GunieS

Alıntı ,Falcon: “Vidio güzelmiş Sende hoş geldin kardeşim ” Teşekkürler.. Hoş buldum

• GunieS

Server açılmadan kendimi tanıtmak amaçlı ufak bir tanıtım videosu yayınlayım dedim. Ben hazırlarken çok keyif aldım. Umarım sizde izlerken keyif alırsınız. Videoyu beğenip, kanalıma abone olursanızda çok güzel olur. Şimdiden teşekkürler. İyi seyirler youtube.com/watch?v=9akq5i3DZb0

• Hoş geldiniz. Başarılar ..

• Alıntı ,MrOus: “Kuvai varsa bireysel olarak ben de gelirim dedim hoş geldim kücük bir anı paylasarak baslayalım Kafkasmt2 Kuvai 20 kişi 15dk'da Mavi Ölüm Kesememe Challenge ” Bu sefer gözünü seveyim boss keseceksen usturubunla kes Lider notu kas :D

• Kasımın ortalarına doğru açılacak olan Rüya2 2. Server'inde aranızda bende olacağım. Katılacak tüm eski ve yeni oyuncuları başarılar. Umarım haksız rekabetin olmadığı, zevk alarak oynadığımız, saygı ve sevgi çerçeveleri içinde olan bir ortamda bulunuruz. .. GunieS .. d7MzvV.png