Arama Sonuçları

için arama sonuçları 1-13, toplam 13.

• Havlayan köpek ısırmaz, bırakın avazı çıktığı kadar havlasın

• Hoşgeldiniz KuvaiMilliye Ailesi, Rüya2 yeni sezonuna tekrardan beraber giriş yapmak güzel bir duygu. İnşallah yeni sezon hepimize bol eğlence ve güzellikler getirir. Ailenize en içten dileklerimle başarılar dilerim.

• Hoşgeldiniz Faruk, Rüya2 yeni sezonunda sizleri görmek ne güzel bir haber. İnşallah iyi bir sezon geçirmenizi temenni ediyorum. EXSELANS Ailesine başarılar diliyorum.

• Merhaba @Sessiz SUNSETGAMİNG Ailesine başarılar dilerim.

• Merhaba @IPADiSAHI Serenity Ailesine başarılar dilerim.

• Merhaba @STurk IYI Ailesine başarılar dilerim. Umduğunuz gibi bir sezon geçirmeniz dileğiyle. İyi forumlar.

• Merhaba @Lacinyldrm, HaYaT Ailesine Rüya2 yeni sezonunda başarılar dilerim. Eski sezona nazaran daha iyi bir sezon geçirme dileğiyle. İyi forumlar dilerim.

• Acısı olan konuşuyor. Millet sallıyor, bizden çıkan fırlatıyor. Tasmanız bizdeydi, tekmeyi yediniz. Şimdi nereye gideceğini bilmeyen köpek yavrusu gibi kendinizi sağ sola vurmayın. Kibrit çöpü kadarsınız yanar yanar söner siniz. Kendinizi küçük düşürmekten başka yaptığınız hiçbir şey yok. Azıcık büyüyün de şu dünyaya öyle bakın. Zamanında kardeşim dediğiniz adamların bir tanesi yanınızda yok. Kafanızı sağ sola saldırmak için değil de neden böyle oldu diye kullanın.

• Alıntı ,HZ.SAH: “Hoşgeldiniz, bol şans! ” Alıntı ,ExiLex: “Teşekkürler sizede başarılar ” Alıntı ,Evanescence: “Başarılar arkadaşlar tekrardan aynı şekilde saygı ve sevgi çerçevesinde rekabet diliyorum ” Teşekkürler arkadaşlar. Hepimize güzel bir başlangıç olmasını dilerim.

• Merhaba Rüya2 Ailesi, 2012 yılında kurulmuş olup birçok serverda en azından kendimizce takdir ettiğimiz başarılara imza attık. Her zaman lonca olmaktansa bir aile olmayı tercih ettik. Aile bizi bir bütün yapar. Aile kökleri toprakta olan bir çınardır. Bu çınarı yeşertmek ve onun köklerinden beslemek bizim elimizdedir. Oyunu oyun olduğu için değil, birlikte vakit geçirmek için oynadık. En kötü veya en iyi günümüzde acımızı ve mutluluğumuzu paylaştık, birbirimizin elinden tuttuk. Kimisini askere g…

• Alıntı ,necatiii: “itemci konusuna bende katılıyorum. ama şamanın gerekli itemleri dizmesi halinde tek başına kasılabileceği taraftarıyım.şamanın buffisi oyunun düzenini bozmucak şekilde xp ve bir kaç özellikte verebilir.ekstra loncaların genelinin buffi kullancagını sanmıyorum özellikle grup kutsama özelliği olsun, hem büyülü ormanın tek ch olması grupla kasılmaya daha el verişli olur. sonuçta ks atanların sürekli buffiyi öldürüp sizi kasılcağınız yerden çıkartmak isticektir. buffi alamayanlar …

• Alıntı ,[SGM]LEO: “Alıntı ,RaLioN: “Merhaba Arkadaşlar ve Sayın Rüya2 Yöneticileri, Öncelikle Rüya2 yeni sezona başlayacak arkadaşlara başarılar, bu birlikteliği bize sağlayan Rüya2 ekibine teşekkür ederim. Bildiğiniz gibi Rüya2 yeni sezonu, eski sezonuna göre çok değişime uğradı. Yeni geliştirilen sistemler çok başarılı ve oyuna güzel bir tat katmış. Fakat bir sorun var ki buda yeni geliştirilen Buffi sistemi. Güzel ve başarılı bir sistem olarak düşünülse de göz ardı edilen bir kısım var oda kr…

• Merhaba Arkadaşlar ve Sayın Rüya2 Yöneticileri, Öncelikle Rüya2 yeni sezona başlayacak arkadaşlara başarılar, bu birlikteliği bize sağlayan Rüya2 ekibine teşekkür ederim. Bildiğiniz gibi Rüya2 yeni sezonu, eski sezonuna göre çok değişime uğradı. Yeni geliştirilen sistemler çok başarılı ve oyuna güzel bir tat katmış. Fakat bir sorun var ki buda yeni geliştirilen Buffi sistemi. Güzel ve başarılı bir sistem olarak düşünülse de göz ardı edilen bir kısım var oda kritikçi şamanlar. Her karakter buff a…